3s rolex day date mens 128349 rolex calibre 2813 silver tone and other top famous watch brand online.unquestionably the geneva trace ended up agreeable while best noob replica rolex deepsea sea-dweller 116660 d review.
ladies levně 120 ml Náplně Nápojové příchuť.
Autocentrum Roškota - Janoušek s.r.o. - Nehoda

Nehoda

Neštěstí nechodí po horách a menší, ale i větší, nehody se nevyhnou žádnému z nás. Pokusili jsme se pro vás připravit kratičkou kuchařku pro tuto nepříjemnou situaci:

  1. Pokud jste nehodu nepřežili, nemusíte se již o nic starat! V opačném případě navlékněte refl. vestu, vystupte z vozidla a zjistěte, jak jsou na tom ostatní účastníci nehody.

  2. Bývá dobrým zvykem (a je to i vaše povinnost ze zákona) poskytnout zraněným první pomoc a zajistit lékařské ošetření. Dbáme přitom na to, aby se z první pomoci nestala pomoc poslední! Na vašem mobilním telefonu jsou nouzová volání obvykle pod číslem 112.

  3. Dalším dilematem, se kterým se musíte vypořádat, je určení viníka nehody a odhadnutí škody. Není-li o viníkovi sporu a škoda není větší než sto tisíc, zbývá vám už jenom zavolat na náš pohotovostní telefon 602 347 033 nebo 602 351 058 a chvilku počkat - my se o všechno ostatní postaráme. Vždy je však nutné vyplnit,  podepsat a určit viníka v  Evropském záznamu o dopravní nehodě (formulář vozte stále s sebou ve vozidle). Je dobré vždy pořídit fotodokumentaci z místa nehody.

  4. Pokud se vám toho druhého nepodařilo přesvědčit o jeho jasné vině a oprava není dle vašeho odhadu „za pár korun", musíte na místo přizvat Policii. Ale nám zavolejte taky! V případě potřeby přijedeme s náhradním vozidlem, takže ihned po sepsání protokolu, budete moci pokračovat k cíli vaší cesty. A my se zatím postaráme o váš vůz.

  5. Důležité upozornění. Prosíme, nepodlehněte tlaku neoficiálních asistentů (lovců nehod), kteří se zpravidla u nehody objeví jako první. Vždy mějte na paměti, že máte k dispozici značkový servis, kde vám vozidlo opravíme přesně podle technologií výrobce. Budete mít opět jistotu, že vaše vozidlo bude splňovat podmínky silničního provozu a bude opět bezpečné.

Kontakty

Autocentrum
Roškota - Janoušek s.r.o.

Hlavní 101
250 84 Křenice
Praha - východ

tel.:323 605 313 - 6
fax:323 603 646

Spisová značka: C 85804 vedená u Městského soudu v Praze

e-mail:
servis@fiat-krenice.cz
fiat.krenice@seznam.cz

Copyright © 2012 Picabo.cz, a.s. Všechna práva vyhrazena.

Powered by Picabo Webadmin